Overwatch świętuje chiński Nowy Rok z trybem Capture the Flag

Jest też sporo skórek.

Sieciowa strzelanka Overwatch największą popularnością cieszy się w Azji, więc nie będzie zaskoczeniem, że Blizzard postanowił przygotować kolejne wydarzenia specjalne w grze właśnie na chiński Nowy Rok.

W ciągu najbliższych trzech tygodni gracze mogą zebrać ponad sto tematycznych elementów kosmetycznych, zwiedzić zmodyfikowaną wersję mapy Wieża Lijiang oraz zdobyć flagę w specjalnym trybie rozgrywki.

1
Chiński Winston

Wszystkie skrzynki z łupami w grze zostały wczoraj zamienione na okolicznościowe, księżycowe skrzynie. W środku między innymi skórki, takie jak Lektyka D.Vy czy Wukong Winston.

Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń specjalnych, każda księżycowa skrzynia zawiera przynajmniej jeden element z kolekcji Roku Koguta. Nie tylko skiny, ale też portrety gracza, graffiti, zwycięskie pozy, emotki czy prezentacje zagrań.

Odblokowane elementy zostają w kolekcjach na zawsze, ale specjalne skrzynki znikną ze sklepu i z gry wraz z końcem wydarzenia, 13 lutego.

Inną atrakcją jest wspomniany tryb rozgrywki, czyli wariacja na temat klasycznego przejmowania flagi w ramach Capture the Flag. Rozróba o nazwie „Łap Koguta” toczy się na Wieży Lijiang.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami