Pierwsze DLC do Resident Evil 7 już w przyszłym tygodniu, tylko na PS4

Aktualizacja: Na PC i Xbox One w lutym.

Aktualizacja: Przedstawiciele Capcomu poinformowali, że oba DLC na PC oraz konsoli Xbox One zostaną wydane w przyszłym miesiącu - 21 lutego.

Na wszystkich platformach sprzętowych - także PS4 - każde z rozszerzeń kosztować ma 14,99 dolarów (około 61 zł).

*

Oryginalna wiadomość: Premiera Resident Evil 7 dopiero dzisiaj, ale na DLC do horroru nie trzeba będzie czekać zbyt długo.

Jak ogłosił Capcom, pierwsze rozszerzenie produkcji zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, 31 stycznia, na razie tylko na PS4. Mowa o dodatku o nazwie Banned Footage Vol. 1. Nie znamy ceny w euro.

a
Miły starszy pan

Na następne DLC przyjdzie poczekać nieco dłużej, bo do walentynek - 14 lutego. Wtedy właśnie ukaże się Banned Footage Vol. 2, ponownie tylko na konsoli Sony.

Nie jest obecnie jasne, jak długo potrwa okres wyłączności dla PlayStation 4.

Każde z „zakazanych nagrań” to dwa scenariusze do przejścia oraz kolejny tryb rozgrywki.

Banned Footage Vol. 1 to „Sypialnia” oraz „Koszmar”: zagadka zamkniętego pokoju i wyzwanie polegające na odpieraniu kolejnych fal ataków. Do tego Ethan Must Die, kolejny poziom trudności.

Banned Footage Vol. 2 zawiera za to „21” oraz „Córki”. Ponownie natkniemy się na Lucasa Bakera, poznamy też życie rodziny Bakerów z czasów przed kampanią z gry. Do tego tryb o dziwnej nazwie „55 urodziny Jacka”, gdzie zadaniem będzie... karmienie tej postaci na czas.

Rozszerzenia sprzedawane będą osobno lub w ramach przepustki sezonowej, obejmującej także dostęp do kolejnego rozdziału opowieści.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami