Drugie fabularne DLC do Deus Ex: Rozłam Ludzkości debiutuje w lutym

Misja w więzieniu.

Square Enix ogłosiło, że drugie i ostatnie fabularne rozszerzenie do Deus Ex: Rozłam Ludzkości zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. Dokładana data premiery dodatku A Criminal Past na PC, PS4 i Xbox One to 23 lutego.

Akcja toczy się przed wydarzeniami z podstawowej kampanii, prezentując pierwszą misję Adama Jensena dla jednostki Task Force 29. Odwiedzimy nowoczesne więzienie dla osób wzbogaconych o augmentacje.

Lokacji umieszczonej na skale nie będziemy jednak infiltrować z zewnątrz. Prowadzony bohater poda się za więźnia, by wewnątrz zlokalizować agenta.

A Criminal Past będzie sprzedawane osobno lub w ramach przepustki sezonowej, obejmującej także poprzedni dodatek - System Rift - z września ubiegłego roku.

1
Misja na skale

Skromna przepustka sezonowa obejmuje dwa rozszerzenia. Poprzednie - wspomniane System Rift - to powrót Francisa Pritcharda, czyli specjalisty od zabezpieczeń znanego wszystkim fanom Deus Ex: Bunt Ludzkości z 2011 roku.

Były kolega z czasów pracy w Sarif Industries potrzebował pomocy Jensena do wyśledzenia informacji na temat tajemniczej firmy Santeau Group.

W tym celu główny bohater musiał dostać się do pilnie strzeżonych serwerów Palisade Blade. Zadanie okazało się pomocne także w celu poznania dalszych planów Illuminati.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami