Bandai Namco ogłosiło, że bijatyka Tekken 7 trafi na PC, PS4 i Xbox One dopiero 2 czerwca. Pierwotnie zakładano debiut „na początku roku”.

To data dla Ameryki i odsłony na Steamie - nie jest obecnie jasne, czy dotyczy także Europy.

Na nowych platformach docelowych otrzymamy wszystkie treści, jakie ukazały się już na automatach w Japonii. Mowa o najnowszej wersji, zatytułowanej Tekken 7: Fated Retribution. Łącznie przygotowano ponad 30 postaci do wyboru.

1
Miguel

„Robiliśmy wszystko, by udało się dotrzymać terminu...” - komentuje producent Katsuhiro Harada, mówiąc o wcześniejszym okresie premiery.

„Myśleliśmy o ograniczeniu treści, ale ostatecznie podjęliśmy decyzję, że chcemy tego uniknąć, widząc efekty takiego podejścia w produkcjach naszych i od innych firm, gdzie nie wszystko działało na sto procent” - dodaje deweloper, nawiązując być może do Street Fighter 5 od Capcomu.

„Zdecydowaliśmy się więc podjąć bardzo trudną decyzję i przenieść premierę na czerwiec, ale z zachowaniem wszystkiego, co pierwotnie planowaliśmy.”

Zamówienia przedpremierowe Tekken 7 nagradzane będą kolejną postacią - Elizą. Wampirzyca debiutowała w 2013 roku, w darmowym Tekken Revolution. Na Xbox One bonusem będzie też kopia Tekken 6, w ramach wstecznej kompatybilności.

Na PS4 szykowane są natomiast treści na wyłączność, w tym specjalne kostiumy i muzyka ze starszych odsłonach serii.

Po raz pierwszy w historii serii, Tekken 7 otrzyma także przepustkę sezonową, sprzedawaną osobno lub w zestawie - Deluxe Edition. W planach jest „unikatowy” tryb rozgrywki, specjalne postacie, stroje i inne, mniejsze DLC.

Reklama

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały