Nowa lokacja i poziom trudności w kolejnej łatce The Division

Do tego duża porcja poprawek.

Twórcy The Division ujawnili szczegóły na temat następnej aktualizacji do The Division. Patch oznaczony numerem 1.6 zostanie opublikowany wraz z dodatkiem Ostatni Bastion.

Darmowa łatka wprowadzi zapowiedziany przy okazji prezentacji wspomnianego DLC północny region Strefy Mroku, który składać ma się z trzech mniejszych obszarów. Zgodnie z podanymi wcześniej informacjami, na mapie znajdą się nowe budynki, przejścia i podziemia.

01

Nie zabraknie też specjalnych miejsc, w których po pokonaniu kilku przeciwników pojawią się znacznie silniejsi oponenci. Wyeliminowanie wrogów nagrodzone zostanie dodatkowymi przedmiotami, które trafią bezpośrednio do ekwipunku gracza.

Rozszerzenie Strefy Mroku o nowy region, sprawi, że będzie dwa razy większa. W związku z tym twórcy przygotowują punkty szybkiej podróży, dzięki którym użytkownicy szybciej przemieszczą się pomiędzy poszczególnymi obszarami.

Autorzy wprowadzą też kolejny rodzaj wydarzenia, w ramach którego co godzinę w wybranym miejscu mapy pojawiać się będą tak zwani „elitarni czyściciele”. Zadaniem graczy ma być pozbycie się oponentów, choć ze względu na wysokie skażenie, trzeba się będzie spieszyć.

Do tego następny - legendarny - poziom trudności dla misji rozgrywanych na terenie Times Square, elektrowni WarrenGate i lokacji Napalm Production Site.

Pewne zmiany dotkną ekwipunku - arsenał i inne elementy wyposażenia noszące dotychczas własną nazwę, będą określane mianem egzotycznych. Zostaną też wyróżnione osobnym kolorem, a bronie otrzymają unikalny bonus.

Twórcy szykują także modyfikacje w już dostępnych zestawach sprzętu oraz poszczególnych umiejętnościach dla postaci. Zaimplementowane zostaną również poprawki mające na celu ulepszenie balansu w walkach między graczami.

Wraz z aktualizacją 1.6 pojawi się także nowa waluta w postaci kupowanych za prawdziwe pieniądze „kredytów premium”. Posłużą do nabywania w cyfrowym sklepie różnorodnych przedmiotów.

W FAQ opublikowanym na forum Ubisoftu twórcy podkreślają, że dostępne elementy nie dadzą przewagi w rozgrywce, a jedynie wpłyną na wygląd prowadzonego protagonisty. Za gotówkę zdobyć będzie można emotikony, ciuchy oraz skórki dla broni i plecaka.

Pełną listę zmian oraz nowości, które zostaną wprowadzone w kolejnej łatce, można znaleźć we wpisie na oficjalnym blogu The Division. Data wydania patcha (oraz DLC) nie jest znana, ale wkrótce powinien trafić na serwer testowy.

Produkcja ukazała się w marcu ubiegłego roku na PC, PS4 i Xbox One. Od dnia premiery tytuł przeszedł pewną metamorfozę - dwie ostatnie aktualizacje (1.4 i 1.5) dodały szereg istotnych modyfikacji, które odświeżyły nieco strzelankę.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Final Fantasy 7 Remake nie tylko na PS4 - gra trafi na inne platformy

Wyłączność na konsolę Sony do marca 2021 roku.

Pierwsze zdjęcie mapy Cyberpunk 2077

Najprawdopodobniej jedna z dzielnic.

Sapkowski o swojej karierze: "Pieniądze już nic dla mnie nie znaczą"

Autora nie obchodzi, co twórcy gier czy serialu zrobią z bohaterami Wiedźmina.

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami