Nowa lokacja i poziom trudności w kolejnej łatce The Division

Do tego duża porcja poprawek.

Twórcy The Division ujawnili szczegóły na temat następnej aktualizacji do The Division. Patch oznaczony numerem 1.6 zostanie opublikowany wraz z dodatkiem Ostatni Bastion.

Darmowa łatka wprowadzi zapowiedziany przy okazji prezentacji wspomnianego DLC północny region Strefy Mroku, który składać ma się z trzech mniejszych obszarów. Zgodnie z podanymi wcześniej informacjami, na mapie znajdą się nowe budynki, przejścia i podziemia.

01

Nie zabraknie też specjalnych miejsc, w których po pokonaniu kilku przeciwników pojawią się znacznie silniejsi oponenci. Wyeliminowanie wrogów nagrodzone zostanie dodatkowymi przedmiotami, które trafią bezpośrednio do ekwipunku gracza.

Rozszerzenie Strefy Mroku o nowy region, sprawi, że będzie dwa razy większa. W związku z tym twórcy przygotowują punkty szybkiej podróży, dzięki którym użytkownicy szybciej przemieszczą się pomiędzy poszczególnymi obszarami.

Autorzy wprowadzą też kolejny rodzaj wydarzenia, w ramach którego co godzinę w wybranym miejscu mapy pojawiać się będą tak zwani „elitarni czyściciele”. Zadaniem graczy ma być pozbycie się oponentów, choć ze względu na wysokie skażenie, trzeba się będzie spieszyć.

Do tego następny - legendarny - poziom trudności dla misji rozgrywanych na terenie Times Square, elektrowni WarrenGate i lokacji Napalm Production Site.

Pewne zmiany dotkną ekwipunku - arsenał i inne elementy wyposażenia noszące dotychczas własną nazwę, będą określane mianem egzotycznych. Zostaną też wyróżnione osobnym kolorem, a bronie otrzymają unikalny bonus.

Twórcy szykują także modyfikacje w już dostępnych zestawach sprzętu oraz poszczególnych umiejętnościach dla postaci. Zaimplementowane zostaną również poprawki mające na celu ulepszenie balansu w walkach między graczami.

Wraz z aktualizacją 1.6 pojawi się także nowa waluta w postaci kupowanych za prawdziwe pieniądze „kredytów premium”. Posłużą do nabywania w cyfrowym sklepie różnorodnych przedmiotów.

W FAQ opublikowanym na forum Ubisoftu twórcy podkreślają, że dostępne elementy nie dadzą przewagi w rozgrywce, a jedynie wpłyną na wygląd prowadzonego protagonisty. Za gotówkę zdobyć będzie można emotikony, ciuchy oraz skórki dla broni i plecaka.

Pełną listę zmian oraz nowości, które zostaną wprowadzone w kolejnej łatce, można znaleźć we wpisie na oficjalnym blogu The Division. Data wydania patcha (oraz DLC) nie jest znana, ale wkrótce powinien trafić na serwer testowy.

Produkcja ukazała się w marcu ubiegłego roku na PC, PS4 i Xbox One. Od dnia premiery tytuł przeszedł pewną metamorfozę - dwie ostatnie aktualizacje (1.4 i 1.5) dodały szereg istotnych modyfikacji, które odświeżyły nieco strzelankę.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami