Obszerny gameplay z Ghost Recon Wildlands

Misja rozegrana w pojedynkę.

Ubisoft opublikował nowy materiał ze strzelanki Ghost Recon Wildlands. W trwającym ponad 20 minut nagraniu pokazano przykładową misję.

Produkcja pozwoli na zabawę w kooperacji maksymalnie czterem graczom, ale w filmie przedstawiono fragment rozegrany w pojedynkę. Nad pozostałymi towarzyszami kontrolę przejęła sztuczna inteligencją.

01

Głównym zadaniem tytułowych „Duchów” było uratowanie kapłanki Santa Muerte - meksykańskiego kultu śmierci. Do niedawna kobieta była wierną sojuszniczką przywódcy kartelu Santa Blanca - El Sueno - ale w wyniku działań bohaterów została uznana za zdrajczynię i skazana na śmierć.

Podczas wykonywania misji, protagoniści korzystają z kilku zróżnicowanych gadżetów. W najnowszym materiale najbardziej przydatnym okazał się zdalnie sterowany dron, z pomocą którego można sprawdzić pozycje przeciwników.

Nie obyło się bez skradania i cichego eliminowania wrogów. Pokazano też możliwość jednoczesnego zastrzelenia przez żołnierzy do czterech wskazanych celów.

Kontrolowanym przez sztuczną inteligencję towarzyszom można wydawać proste rozkazy (między innymi utrzymanie pozycji czy otworzenie ognia). Swoje obowiązki wykonują automatycznie - w czasie ewakuacji zajmują się ostrzeliwaniem ścigających grupę oponentów.

Akcja produkcji osadzona zostanie w Boliwii, po której będzie można swobodnie się przemieszczać. Twórcy obiecują, że przygotowany na potrzeby teren jest duży i wypełniony różnego rodzaju zadaniami i aktywnościami.

Ghost Recon Wildlands zadebiutuje 7 marca na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami