Nowa mapa i przeciwnik w darmowej łatce strzelanki Killing Floor 2

Aktualizacja Tropical Bash.

Twórcy strzelanki Killing Floor 2 opublikowali Tropical Bash - darmową aktualizację do gry, w skład której wchodzi pierwsza popremierowa zawartość.

Łatka dodaje między innymi nową lokację - Zed Landing. Arena umiejscowiona jest na tropikalnej wyspie, na terenie której znajduje się aktywny wulkan.

01

Eksplorując planszę, można natknąć się na kolejny typ przeciwnika - Zed Gorefiend. Stwór posługuje się „potężnymi atakami” i korzysta z ostrzy, które wyrastają kreaturze z rąk.

Aktualizacja wprowadza istotną zmianę dotyczącą arsenału. Dotychczas wiele broni przypisanych było do konkretnej klasy postaci, oferując pewne bonusy. Od teraz jednak związane są z kilkoma typami bohaterów.

Przykładem jest komandos, który może liczyć na dodatkowe korzyści, gdy będzie siał zniszczenie wśród wrogów za pomocą przeznaczonego do tej pory tylko dla medyka karabinu HMTech-401.

To nie wszystko, ponieważ twórcy przygotowali też nową broń - składający się z buzdygana oraz tarczy zestaw Bone Crusher. Do tego animacje wyrażające emocje - każdy gracz otrzymuje jedną za darmo, następne zdobyć można otwierając specjalne skrzynie.

Warto jednak zaznaczyć, że aktualizacja nie tylko wprowadza nową zawartość, ale poprawia również szereg błędów. Pełną listę wyeliminowanych usterek można znaleźć we wpisie na Steamie.

Killing Floor 2 kładzie nacisk na zabawę w kooperacji. Składające się z maksymalnie sześciu osób zespoły stawiają czoła kolejnym falom potworów sterowanych przez sztuczną inteligencję.

W grze znalazł się jednak także nastawiony na rywalizację tryb Versus. Gracze podzieleni są na dwie grupy - ludzi oraz mutantów. Do wyboru jest dziesięć klas postaci, każda dysponująca unikalnymi dla siebie zdolnościami.

Produkcja dostępna jest na PC oraz konsoli PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami