Profesor Andreas Kessler w nowym zwiastunie strzelanki Sniper Elite 4

Genialny naukowiec Hitlera.

Deweloperzy ze studia Rebellion opublikowali kolejny materiał wprowadzający do fabuły powstającej strzelanki Sniper Elite 4. Zwiastun koncentruje się na postaci profesora Andreasa Kesslera.

Mężczyzna jest hitlerowskim naukowcem, który specjalizuje się w opracowywaniu silników rakietowych. Przywódca III Rzeszy liczy, że uczony przygotuje dla faszystowskich Niemiec broń, która pozwoli wygrać wojnę.

01
Profesor Andreas Kessler

Jednym z celów głównego bohatera będzie dotarcie do profesora - ukrywającego się na terenie Włoch - oraz przekonanie go, by przeszedł na stronę aliantów. Powinno to pokrzyżować plany Hitlera.

Wcześniejsze materiały opublikowane przez twórców poświęcone były między innymi państwu rządzonemu przez Benito Mussoliniego - kraju, w którym osadzona będzie akcja gry.

Zobacz: Sniper Elite 4 - Poradnik, Solucja

Podobnie jak w poprzednich odsłonach cyklu, wcielimy się w snajpera Karla Fairburne'a. Protagonista zostanie wysłany do Sycylii, gdzie będzie musiał przygotować grunt pod inwazję sił amerykańskich i brytyjskich.

Produkcja zaoferuje dużo większą swobodę działań i skalę świata. Podobno najmniejszy poziom ma być trzy razy obszerniejszy, niż największa mapa z wcześniejszej części serii.

Karl Fairbune będzie bardziej mobilny - bohater przeskoczy niskie murki oraz wespnie się na różnorakie krawędzie. Wśród dostępnych ruchów postaci znajdzie się również krótki „skok” w przykucnięciu, który przyda się przy unikaniu wzroku strażników.

Sniper Elite 4 zadebiutuje 14 lutego na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami