WWE 2K17 z datą premiery na PC

Ale bez uwzględnienia podziału Raw i Smackdown.

Zgodnie z tradycją, wrestlingowa bijatyka WWE 2K17 debiutuje na PC kilka miesięcy po konsolach. 2K Sports ogłosiło, że produkcja trafi na PC już 7 lutego.

Tytuł od Yuke's i Visual Concepts ukazał się w październiku na PS3, PlayStation 4, X360 i Xbox One. Część fanów uważa, że to jedna z najlepszych odsłon w ostatnich latach, choć zmiany w karierze i mechanice rozgrywki są raczej skromne.

Jednym z problemów jest fakt, że produkcja nie zdążyła uwzględnić podziału Raw/Smackdown. Gracze na bieżąco obserwujący amerykański wrestling będą więc mieli poczucie, że tytuł jest nieco „przeterminowany”, brakuje też potencjalnie interesującego pojedynku organizacji.

Najbardziej rozbudowany tryb - Universe Mode - pozwala tworzyć własne składy zawodników, imprezy WWE, rywalizacje czy nawet areny. W tej odsłonie serii usprawniono interfejs.

Wersja PC otrzyma oczywiście szereg DLC do kupienia, ale niektóre treści z przepustki sezonowej - te, które nie zadebiutowały jeszcze na konsolach - ukażą się w późniejszym terminie.

Prezentem na komputerach osobistych jest za to uwzględnienie pakietu Goldberg Pack, zawierającego tego zawodnika a wersjach WCW i WWE, a także dwie areny do walki: WCW Monday Nitro oraz Halloween Havoc.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami