Studio System 3 ogłosiło, że już 28 lutego wyda na PC, PS4 i Xbox One odświeżoną wersję swojej ekonomicznej strategii Constructor, debiutującej pierwotnie w 1997 roku.

Miejmy nadzieję, że to już ostateczny termin. Produkcja jest bowiem spóźniona o rok: początkowo powrót klasyka planowano na styczeń 2016 r., by następnie zmienić plany na kwiecień, późne lato, a potem na obecny rok.

1
Hydraulika!

Hit z końca lat 90. sprzedał się w nakładzie przekraczającym pięć milionów egzemplarzy, a teraz ponownie wcielimy się w rolę właściciela początkującej firmy deweloperskiej, starając się zbudować efektywnie działające miasto.

Zabawa polega jednak nie tylko na konstruowaniu nowych lokacji, ale także na skutecznym przeszkadzaniu konkurencji, korzystając z miejscowych rzezimieszków - Undesirables.

Poszczególne „klasy” jednostek sterroryzują osiedla, zasiedlą puste budynki należące innych firm lub też ukradną gaz z linii przesyłowych. Jeśli mamy problemy z mafią, wystarczy wysłać przerażającego klauna, by „porozmawiał” z gangsterami.

Musimy też dbać o potrzeby mieszkańców, którzy nieustannie zalewają mieszkania, proszą o remont kuchni czy narzekają na wygląd ogrodowych ozdób sąsiada.

Również konkurencja może uprzykrzać nam życie, więc musimy zmagać się ze zbuntowanymi hydraulikami, duchami, wspomnianymi klaunami czy psychopatami z piłami motorowymi.

Odświeżona odsłona - Constructor HD - wprowadzi także edytor poziomów czy samouczek. W planach przed premierą jest jeszcze wersja demonstracyjna.

Reklama

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały