Twórcy polskiego Serial Cleaner znaleźli wydawcę

Po premierze w Early Access.

Brytyjskie Curve Digital wyda Serial Cleaner, połączenie gry akcji i skradanki od krakowskiego iFun4All. Produkcja jest już od września ubiegłego roku dostępna w programie Early Access na Steamie.

„Udział w targach branżowych przyniósł zamierzony efekt. Duże zainteresowanie wokół gry otworzyło drogę do rozmów z poważnymi wydawcami” - zapewnia Michał Mielcarek, prezes studia.

1
Gra wyróżnia się też oprawą

„Znaleźliśmy partnera biznesowego z dużym doświadczeniem i szerokimi kontaktami na rynku gier wideo, gotowego zainwestować w produkcję. Wierzymy, że partnerstwo Curve Digital pomoże nam stworzyć jeszcze lepszą grę, która trafi do tysięcy graczy na całym świecie” - dodał.

Curve Digital tworzy własne produkcje, ale zajmuje się także wydawaniem gier, by wymienić choćby niektóre konwersje OlliOlli czy Thomas Was Alone.

W komunikacie podano, że w okresie Early Access cena będzie wynosiła 15 euro (ok. 66 zł). Obecnie na Steamie nadal widnieje 10 euro (ok. 44 zł), więc warto pośpieszyć się z zakupem.

Współpraca obejmuje dystrybucję cyfrową na terytorium całego świata oraz - ewentualnie - wersje pudełkowe, ale nie w Polsce. W naszym kraju „fizyczne” wydanie szykuje już Techland.

„Serial Cleaner ma być kluczowym tytułem brytyjskiego wydawcy w 2017 roku. Curve Digital rozpocznie ofensywę marketingową od marcowych targów PAX East w Bostonie. Wydawca zapowiedział również, że częściowo sfinansuje produkcję gry” - czytamy w komunikacie.

Nie podano daty premiery pełnej wersji gry.

W grze wcielamy się w rolę specjalisty od brudnej roboty, który „sprząta” miejsce zbrodni. Zadaniem jest przechwycenie dowodów oraz odzyskanie pozostawionych na miejscu ciał oraz ukrycie ich w bagażniku samochodu. Wszystko to w obecności policji.

Oczywiście cały czas musimy unikać wzroku stróżów prawa. Zasięg ich widzenia jest oznaczony kolorowym polem, na wzór rozwiązania z serii Commandos.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami