Rocket League ma już ponad 25 milionów graczy

Rozegrano miliard meczów.

Studio Psyonix pochwaliło się na Twitterze, że popularne Rocket League przekroczyło granicę 25 milionów graczy na całym świecie, a ci rozegrali już miliard meczów.

Warto pamiętać, że liczba graczy nie przekłada się bezpośrednio na sumę sprzedanych egzemplarzy. Sukces zręcznościowej produkcji sieciowej jest jednak bezsprzeczny.

Najpopularniejszym trybem w okresie od lipca 2015 do stycznia 2017 roku była standardowa rywalizacja rankingowa, odpowiadająca za dokładnie 50 procent meczów.

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

Tryb casual to 33 proc. Tylko 6 proc. rozgrywek przeprowadzono prywatnie. Do tego 31 milionów pojedynków rumble, od czasu ich wprowadzenia we wrześniu 2016 r.

Wcześniej w tym miesiącu Sony potwierdzało już, że Rocket League było najchętniej pobieraną produkcją na PS4 w ubiegłym roku.

1

Rocket League to zręcznościowy tytuł, w którym podstawą są zmagania dwóch drużyn. Zasady przypominają futbol, ale zawodnicy kierują zdalnie sterowanymi autami, starając się uderzać wielką piłkę.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami