Pierwsza część aktualizacji 3.5 do Final Fantasy 14 w nowym zwiastunie

Prezentacja nowości.

Firma Square Enix opublikowała kolejny zwiastun do Final Fantasy 14. Film prezentuje nowości, które zostaną wprowadzone w pierwszej części aktualizacji 3.5 o nazwie The Far Edge of Fate.

Łatka zostanie udostępniona w połowie bieżącego miesiąca - 17 stycznia.

01

Wśród elementów, które zostaną wprowadzone w patchu, są między innymi następne misje z serii Scholasticate i Anima Weapon oraz zadania zlecane przez Hildebranda. Pojawią się też dwa kolejna podziemia - Baelsar's Wild i trudniejsza wersja Sohm Al - oraz raid o nazwie Dun Scaith.

Do tego wyzwanie, w którym gracze zmierzą się z Zurvanem. Starcie dostępne będzie w dwóch wersjach - zwykłej oraz ekstremalnej, ze zwiększonym poziomem trudności.

Zaimplementowana zostanie również opcja przekazywania wybranym postaciom niezależnym skonstruowanych przedmiotów w celu podniesienia wskaźnika ich satysfakcji, co z kolei pozwoli odblokować dodatkową zawartość.

Pojawią się także nowe fryzury i stroje dla prowadzonych bohaterów, a także przedmioty, którymi będzie można ozdobić wirtualne mieszkanie. Nie zabraknie też kolejnych zadań fabularnych.

Twórcy szykują też zmiany w walce między graczami. Odświeżone zostaną również misje eksploratorskie i wyszukiwarka użytkowników do drużyny i grupowych raidów - będzie można poszukiwać osób z innych światów znajdujących się na tym samym serwerze.

Drugą część aktualizacji 3.5 twórcy zamierzają opublikować w marcu, aczkolwiek dokładnego terminu wydania na razie nie podano. Podobnie jak szczegółów na temat zawartości.

Łatka ma na celu przygotować Final Fantasy 14 do premiery kolejnego rozszerzenia do gry. Dodatek o nazwie Stormblood zadebiutuje na 20 czerwca na PC oraz konsoli PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami