Nowy trailer Ghost Recon Wildlands stawia na prawdziwych aktorów

W roli głównej kotek.

Ubisoft przygotował krótki trailer strzelanki Ghost Recon Wildlands, prezentując sympatycznego kotka oraz pracę snajpera walczącego z kartelem narkotykowym.

Materiał wideo stawia na prawdziwych aktorów i nie prezentuje ani sekundy rozgrywki, nie mówiąc też zbyt wiele na temat samej produkcji. Jest po prostu strzelanie do kilku panów grających w karty. Nawet nie mają narkotyków. A jeśli są niewinni?

Jako samotny gracz - z kompanami sterowanymi sztuczną inteligencją - lub z trójką znajomych będziemy w Ghost Recon Wildlands wykonywać różnorodne misje na terenie kraju, eliminując po kolei członków organizacji przestępczej.

Otrzymamy pełną swobodę przemieszczania się po Boliwii i sami wybierzemy, którymi celami się zainteresować. Powalczymy nie tylko z gangsterami, ale także ze skorumpowaną i lepiej uzbrojoną armią.

Jedyna pomoc w obcym terenie to lokalni rebelianci. Nie zabraknie pościgów, rozwoju umiejętności, gadżetów i przeróżnych pojazdów: nie tylko samochodów, ale i łodzi, samolotów czy nawet pociągów. Akcję obserwujemy zza pleców postaci, choć możliwe jest strzelanie także przy widoku FPP.

Premiera Ghost Recon: Wildlands została zaplanowana na 7 marca, na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami