W Polsce sprzedano już 100 tys. egzemplarzy Farming Simulator 17

Wszyscy jesteśmy rolnikami.

Farming Simulator 17 potrzebował zaledwie 2,5 miesiąca, by sprzedać się w Polsce w nakładzie stu tysięcy egzemplarzy - poinformował dystrybutor, firma cdp.pl.

Co ważne, podany wynik to kopie, które trafiły bezpośrednio w ręce graczy (sell-through), a nie na sklepowe półki (sell-in). Już w listopadzie informowaliśmy o osiągnięciu poziomu 45 tysięcy.

To pierwszy raz, gdy odsłona tej serii zadebiutowała jednocześnie na PC, PS4 i Xbox One.

Jak podawano w listopadzie, cykl Farming Simulator na całym świecie to już więcej niż 7 milionów sprzedanych egzemplarzy na komputerach osobistych i konsolach. Obserwując rosnące zainteresowanie w Polsce, teraz rezultat jest już zapewne wyższy.

Są też okolicznościowe podziękowania od twórców:

„Udana produkcja. Sporo w niej niedociągnięć i elementów, które warto poprawić, na czele ze starzejącą się oprawą wizualną. Niemniej wprowadzone usprawnienia i rozszerzenie działalności rolniczej o kolejne etapy to krok w dobrym kierunku” - napisał Damian w recenzji Farming Simulator 17.

Tegoroczna odsłona cyklu oferuje ponad 250 wiernie odwzorowanych maszyn rolniczych oraz różnego rodzaju przystawek. Mamy pojazdy takich marek, jak Fendt, Massey Ferguson, Challenger oraz Valtra - łącznie licencji na swój sprzęt udzieliło 60 firm.

W przeciwieństwie do wcześniejszych części serii, poszczególnych urządzeń nie musimy nawet kupować, ponieważ twórcy wprowadzili opcję wynajmu. Wpłacamy wstępną kwotę, a później ponosimy koszty użytkowania. Są też kolejne rasy zwierząt do hodowli oraz inne nowości.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami