Mapa Oaza już w Overwatch

Klejnot pustyni.

Deweloperzy ze studia Blizzard udostępnili kolejną aktualizację Overwatch, wprowadzając jednocześnie do gry nową mapę. Oaza to miasto na Pustyni Arabskiej.

„Na tej mapie, drużyny muszą unikać pojazdów, a także wykorzystywać specjalne wyskocznie, by bronić punktów i przejmować kontrolę” - czytamy w oficjalnym opisie.

Lokacja została stworzona z myślą o trybie gry Kontrola.

Gracze zdążyli już znaleźć kreatywne sposoby na wykorzystanie paneli, od których bohaterowie mogą odbijać się, by skakać wyżej - Bastion w trybie wieżyczki może teraz być bardziej irytujący.

Nowa mapa jest oczywiście dostępna za darmo, tak jak wszystkie inne dodawane do gry po premierze. Twórcy zapewniają, że Overwatch doczeka się jeszcze wielu darmowych dodatków - kolejnych lokacji i bohaterów.

Strzelanka Blizzarda pozwala wziąć udział w drużynowych starciach bohaterów, którzy dysponują różnorodnymi zdolnościami i uzbrojeniem. Każda z ponad 20 postaci to zupełnie inny styl gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami