Prezenty na święta w Battlefield 1

Pakiet bojowy, nieśmiertelnik i nowa gra niestandardowa.

Electronic Arts opisało atrakcje, jakie czekają na graczy w Battlefield 1 w ramach przerwy świątecznej. Najważniejszy jest pakiet bojowy, nieśmiertelnik i nowa gra niestandardowa.

Ta ostatnia to „Przesyłka na ślepo”, czyli zmodyfikowana wersja Gołębi Wojennych: bez mini-mapy i z dostępem tylko do broni osobistej oraz ładunków wybuchowych. Tryb dostępny jest od wczoraj.

Od dzisiaj wystarczy także zalogować się na konto, by otrzymać nieśmiertelnik „Rozejm bożonarodzeniowy”, inspirowany autentycznymi wydarzeniami na froncie zachodnim w dniach Bożego Narodzenia 1914 w okolicach Ypres, między oddziałami alianckimi i niemieckimi.

Także dzisiaj produkcja wzbogaciła się o skórki na pojazdy. W nowej wersji pakietów bojowych zdobyć można dwa skiny na ciężki czołg: „SchnucK” (jakość znakomita) i „Pustynne złoto” (jakość legendarna).

1
Skórki na czołgi to podstawa

W okresie od 23 do 29 grudnia gracze logujący się do Battlefield 1, otrzymają darmowe pakiety bojowe, czyli popularne skrzynki z dodatkami (takimi jak skórki czy broń do walki wręcz).

Oferta dla posiadaczy przepustek Premium jest tutaj nieco bogatsza, ponieważ tacy użytkownicy otrzymają dwa zaawansowane pakiety bojowe.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami