Nowy gameplay z Dragon Quest 11

Premiera w Japonii w przyszłym roku.

Japoński oddział Square Enix przygotował nowy materiał z rozgrywki w Dragon Quest 11. Wideo pokazuje eksplorację kolorowego świata w wersji PS4 - na piechotę i konno.

W drugiej połowie filmu jest też spojrzenie na wersję Nintendo 3DS, z wizytą w mieście. Produkcja wygląda całkiem ładnie także na słabszej konsoli przenośnej.

Dragon Quest 11 na Nintendo 3DS oferuje podział na trójwymiarowy obraz na górnym ekranie oraz klasyczną wersję 2D na dole. Również podczas walki będziemy mogli wybrać jeden z dwóch trybów i opcje sterowania.

Poniżej znaleźć można także najnowszy zwiastun, koncentrujący się na postaciach. Postać z niebieskimi włosami to złodziej imieniem Camus. Akcja toczy się w świecie o nazwie Rotozetasia.

Informacje na temat fabuły ujawnia serwis Siliconera:

Historia rozpoczyna się, gdy nasz bohater - pochodzący z wioski Ishi - ma 16 lat. Camus to jego lojalny przyjaciel i towarzysz, opisywano jako nieco niemiły, ale o dobrym sercu.

Dragon Quest 11 zadebiutuje w Japonii w przyszłym roku, na PS4 i 3DS. Powstaje także wersja Switch. Nie ujawniono jeszcze planów na premierę na Zachodzie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami