Nietypowa postać w remasterze Assassin's Creed 2 zmieniła twarz

Zniknął słynny NPC.

W listopadzie informowaliśmy o nietypowej postaci w Assassin's Creed The Ezio Collection. Ujęcie prezentującego jegomościa o wyjątkowo nieudanej twarzy szybko obiegło internet, lecz teraz NPC wygląda już inaczej - za sprawą najnowszej łatki.

Popularność delikwenta skłoniła nawet Ubisoft do wydania oficjalnego oświadczenia. Wszystko to przez materiał wideo stawiający remastery w złym świetle, z opisem problemów z mechaniką wspinania oraz właśnie wspomnianą twarz.

Jak wyjaśnił wydawca, nietypowy model znajduje się także w oryginalnym Assassin's Creed 2. Pierwowzór miał jednak ogólnie ciemniejszą paletę kolorów, więc wygląd trudniej było wychwycić w tłumie.

„Ta postać niezależna pojawia się tylko w pierwszej sekwencji pierwszego wspomnienia w Assassin's Creed 2 i jest generowana losowo, pojawiając się nieczęsto” - napisano w oświadczeniu w listopadzie.

„Problemy z grafiką nie mają wpływy na rozgrywkę w Assassin's Creed The Ezio Collection.”

Teraz Ubisoft postanowił zająć się kwestią na dobre i zmodyfikował nietypowy model postaci. Jak wymienia lista zmian i poprawek wersji 1.02 na PS4, jeden z punktów to: „Naprawiono - dziwna twarz NPC, pojawiająca się pierwszej sekwencji pierwszego wspomnienia w Assassin's Creed 2”.

1

Najsłynniejsza twarz remasterów The Ezio Collection i gwiazda internetu zniknęła więc na dobre.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami