Świąteczne życzenia Nintendo z ujęciami z Breath of the Wild

Plus: patenty firmy.

Nintendo składa graczom na całym świecie świąteczne życzenia, oferując także krótkie spojrzenie na ujęcia rozgrywki z przyszłorocznego The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Widzimy Linka szusującego po śniegu, pędzącego w dół zbocza na przedmiocie przypominającym tarczę. Silnik graficzny może i nie radzi sobie z generowaniem śladów, ale są za to tricki i obroty!

„Wesołych świąt i legendarnego nowego roku” - życzy Nintendo.

Tymczasem w sieci pojawiło się także sporo dokładnych ilustracji konsoli Switch, pochodzących ze złożonych w Stanach Zjednoczonych wniosków patentowych.

W większości otrzymujemy ujawnione już informacje, ale także potwierdzenie doniesień na temat tego, że ekran przenośnej części konsoli będzie dotykowy.

Interesująco wygląda również ten slajd, sugerujący zastosowanie Switch jako wyświetlacza w urządzeniu rzeczywistości wirtualnej:

1

Nintendo Switch zadebiutuje w marcu przyszłego roku, a szczegóły na temat ceny, tytułów startowych czy specyfikacji poznamy w styczniu.

Nie znamy obecnie dokładnej daty premiery The Legend of Zelda: Breath of the Wild, ale nieoficjalnie mówi się o lecie przyszłego roku.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami