The Division na PC do sprawdzenia za darmo w ten weekend

Na Uplay.

Ubisoft ogłosił, że wszyscy zainteresowani mogą w ten weekend sprawdzić sieciową strzelankę The Division za darmo, ale tylko w wersji PC - korzystając z aplikacji Uplay.

Oferta obowiązuje od dzisiaj, 15 grudnia, od godziny 19:00 do niedzieli, 18 grudnia, do godziny 22:00.

1
The Division zmieniło się w znacznym stopniu od czasu premiery

Wersja próbna nie uwzględnia treści z przepustki sezonowej, ale otrzymamy oczywiście wszystkie elementy wprowadzane w licznych aktualizacjach po premierze.

A The Division zmieniło się w ostatnich miesiącach w znacznym stopniu. Głównie w październiku, gdy opublikowało łatkę 1.4, wprowadzającą mnóstwo ważnych zmian i poprawek.

Najważniejszą kwestią, jaką zajęli się wtedy deweloperzy, była zbyt duża ich zdaniem rozbieżność między „zoptymalizowanymi” postaciami i osobami, które dopiero zaczynają zbierać sprzęt.

Do tego twórcy chcieli przywrócić wrażenie, że gramy w strzelankę, dodać konieczność podejmowania decyzji podczas potyczek, a także zróżnicować umiejętności, by więcej kombinacji przydawało się w walce.

Niedawno gra otrzymała także interesujący dodatek Survival, ale tego trybu nie sprawdzimy podczas darmowego weekendu, ponieważ jest częścią przepustki sezonowej.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami