The Last Guardian - rozpadający się most, komnata z przesuwanym łańcuchem

Jak przejść przez most, niszczenie luster.

Gdy podstawisz przedmiot pod bramę i Trico do ciebie dołączy, daj mu beczkę, którą znajdziesz w pomieszczeniu naprzeciw bramy. Poczekaj aż zje i wdrap się na grzbiet stwora. Wskaż, by wskoczył na korytarz na górze.

Dalej musisz zejść z Trico. Boi się przejść, ponieważ po dwóch stronach korytarza są lustra. Musisz podnieść z ziemi (po lewej od Trico) jeden z zepsutych hełmów i rozbić nim obydwa lustra. Później wracaj na Trico. Wskoczycie wyżej i wyjdziecie na zewnątrz. Zejdź z bestii i skieruj się w lewo. Zejdź po drabinie i podejdź do lustra. Popchnij je, a gdy zacznie spadać, szybko zawracaj pod drabinę.

Kiedy lustro spadnie - a przy okazji elementy mostku - przejdź na sam koniec wystającego, metalowego elementu i zawołaj Trico. Jeżeli to nie poskutkuje, dodatkowo wskaż mu część mostu za przepaścią, a w końcu tam przeskoczy. Gdy będąc już tam wychyli się w twoją stronę, skocz ku niemu - złapie cię, zanim spadniesz.

Gdy Trico postawi cię na moście, biegnij nim aż do wysuniętej w prawo kładki. Przeskocz z niej na niższy poziom i zbliż się do kolejnego lustra. Stojąc za nim, pociągnij je, by zaczęło zjeżdżać i stań na wysuniętym fragmencie, by mogło cię ominąć. Później biegnij do przodu, by stanąć na kamiennej kolumnie naprzeciwko Trico. Kiedy stwór wychyli się nieco ku tobie, skacz. Złapiesz się jego ogona - od razu zacznij się wspinać.

tlg6s1
Wyrzuć dzban, by odblokować kłodę

Jak najszybciej wdrap się na grzbiet Trico, który będzie zwisał z krawędzi. Z głowy skocz przed stwora, podnieś wazę leżącą przy kłodzie drewna i wyrzuć ją. Teraz Trico może wdrapać się wyżej. Od razu wejdź na zwierzaka, a po chwili przeskoczycie na jeszcze wyższy poziom.

Wejdź do budynku. Idź prosto, po schodach, potem korytarzem do końca. W komnacie z lustrem obudzą się dwie zbroje. Poczekaj, aż zaczną iść do ciebie, a później okrąż całe pomieszczenie trzymając się prawej strony. Dotrzyj do lewego rogu, by tam wspiąć się wyżej, w stronę łańcucha. Wrogowie nie wejdą za tobą.

Chwyć łańcuch i zacznij ciągnąć go w stronę lustra. W ostatniej chwili musisz jeszcze wskoczyć na ten łańcuch, który zacznie się przemieszczać. Musisz zdążyć przeskoczyć z niego na ścianę, zanim zacznie się cofać do pierwszej pozycji. Z tej ściany przeskocz na kładkę, na której jest lustro i zepchnij je.

tlg6s2
Na zewnątrz wyjdziesz po zepsutych szynach

Trico, gdy lustro będzie zniszczone, wpadnie do komnaty i rozprawi się ze zbrojami. Możesz mu pomóc. Jeżeli trafi go włócznia, nie zapomnij jej wyjąć. Jak zawsze, nie zapomnij pogłaskać go po szyi, by go uspokoić.

Spis treści: The Last Guardian - Poradnik, Solucja

Następnie: The Last Guardian - Lustro nad przepaścią, zbroje na schodach, Trico na bramie

Jeżeli chcesz dać mu beczkę - wejdź na wyższy poziom po łańcuchu, którego wcześniej użyłeś i zabierz jedzenie z pomieszczenia po prawej. Później wróć na szyny, na których było lustro i przejdź nimi dalej, na zewnątrz. Przejdź później w lewo, by zajść od drugiej strony do bramy i wypuścić Trico.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami