Rozpoczęło się zimowe wydarzenie sezonowe w Overwatch

Nowy tryb i zaśnieżone mapy.

Zgodnie z zapowiedziami, w sieciowej strzelance Overwatch rozpoczęło się świąteczne wydarzenie sezonowe, pod jakże odpowiednią nazwą - Zimowa Kraina Czarów.

Najważniejszą nowością jest zapewne nowa opcja zabawy w trybie Rozróby - Śnieżkowa Ofensywa Mei. Jest to bitwa między dwoma drużynami złożonymi z 6 graczy, a każde trafienie śnieżką eliminuje przeciwnika.

1
Przykładowe skórki

Miotacz Mei został tu przebudowany w wyrzutnię pojedynczych śnieżek. Zlikwidowanie wroga wymaga trafienia go tylko raz, ale przeładowanie wymaga znalezienia zaspy śniegu i naraża na ataki przeciwników.

Inna jest także superzdolność bohaterki, zamieniająca jej Blaster w półautomatyczną wyrzutnię śnieżek, umożliwiającą ciągły ostrzał uciekających w poszukiwaniu schronienia wrogów.

Jednocześnie mapy Hanamura i King's Row zmieniły wygląd na zaśnieżony.

Co więcej, od wczoraj wszystkie skrzynki w grze są zastąpione zimowymi skrzynkami z łupami - ponad setką nowych elementów ozdobnych.

Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń, każda zimowa skrzynka zawiera przynajmniej jeden element z kolekcji Zimowa Kraina Czarów 2016. Jest więc mikołaj- Torbjörn, dziadek do orzechów-Zenyatta, elf-Smuga i wiele innych, w tym także portrety profilowe, graffiti, zwycięskie pozy, emotki czy prezentacje zagrań.

Wydarzenie sezonowe Zimowa Kraina Czarów trwa do 2 stycznia.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami