Call of Duty: Modern Warfare Remastered z mikrotransakcjami

Zrzuty zaopatrzenia.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered idzie z obecną modą - gra wzbogaciła się o skrzynki z przedmiotami kosmetycznymi, znane choćby z Overwatch czy Counter-Strike: Global Offensive.

„Zrzuty zaopatrzenia” są częścią grudniowej aktualizacji. Obecnie zawierają wyłącznie elementy zmieniający wygląd broni i postaci, wszystkie do zdobycia także bez płacenia, wraz z kończeniem wyzwań.

1
Jest też zimowy Crash

Skrzynki ze gadżetami kosmetycznymi nabędziemy, wydając kupowane za prawdziwe pieniądze Call of Duty Points lub Depot Credits, zdobywane podczas rozgrywki.

Modern Warfare Remastered wzbogaciło się jednocześnie o Części, przypominające system Złomu z Call of Duty: Infinite Warfare. Zgromadzone surowce służą do własnoręcznego budowania przedmiotów, które znajdują się w zrzutach zaopatrzenia.

Nowości wprowadza Operacja Arctic Wolf, oferująca kolejne wzory malowania karabinów i pistoletów, celowniki, mundury dla postaci, emblematy czy całe modele żołnierzy - w tym kobiety, po raz pierwszy w tej strzelance. Do tego zmiana wyglądu broni do walki wręcz, choćby na saperkę.

Zrzuty zaopatrzenia nie są żadną nowością w Call of Duty, wprowadzone w 2014 roku wraz z Advanced Warfare. Wróciły w Black Ops 3 oraz w tegorocznym Infinite Warfare.

Jednocześnie, jak już informowaliśmy, opublikowano nowe mapy. Modern Warfare Remastered oferuje tym samym wszystkie lokacje z oryginału, w tym zimową wersję Crash, w przeszłości dostępną tylko na PC.

„W Call of Duty: Modern Warfare Remastered chcemy zaangażować graczy na długi czas. Jesteśmy podekscytowani rozszerzeniem wsparcia o nowe treści, zaczynając dzisiaj, dzięki tonie opcji personalizacji, niemożliwej w oryginale z 2007 roku” - komentuje odpowiedzialne za prace studio Raven Software.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami