Baza Hitlera w zwiastunie strzelanki Sniper Elite 4

Bonus do preorderów.

Twórcy strzelanki Sniper Elite 4 ze studia Rebellion Developments przypominają o dodatku do zamówień przedpremierowych - specjalnej misji, w której celem będzie sam Hitler.

Deweloperzy przygotowali nowy materiał wideo, prezentujący miejsce akcji - na dyktatora zapolujemy w bazie okrętów podwodnych. Obiekt zbudowano na wysepce Sendari, na północ od Krety.

1
Tego pana ubijemy

„Twój cel: zabójstwo admirała zarządzającego bazą. Wszystko zmienia się, gdy docierasz na miejsce i znajdujesz go martwego, zabitego przez »honorowego gościa«. Nowym celem jest nie kto inny, jak sam lider Trzeciej Rzeszy, Adolf Hitler” - czytamy w opisie fabuły.

Führer prowadzi inspekcję obiektu, dając graczom kilka opcji wykonania zadania. Możemy szturmować z pieśnią na ustach i postawić na bezpośrednie starcie, zakraść się w pobliże celu i wtedy zaatakować lub też zrealizować misję bez podnoszenia żadnych alarmów.

W kolejnej odsłonie cyklu gracze ponownie wcielą się w Karla Fairbune'a. Po sukcesie operacji w Afryce Północnej - przedstawionej w poprzedniej części serii - snajper zostaje wysłany do Włoszech, konkretnie zaś na Sycylię.

W kraju rządzonym przez faszystów Benito Mussoliniego dowódcy aliantów chcą wywołać chaos. Celem jest osłabienie pozycji dyktatora i „rozniecenie płomienia ruchu oporu” wśród ludności cywilnej.

Sniper Elite 4 zadebiutuje 14 lutego na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami