Blizzard Mountain - trailer premierowy zimowego dodatku do Forza Horizon 3

Śnieżne krajobrazy.

Dzisiaj światło dzienne ujrzało Blizzard Mountain - pierwsze duże rozszerzenie do wyścigowej gry Forza Horizon 3. W związku z premierą, opublikowano nowy zwiastun pakietu.

Dodatek można kupić w cyfrowym sklepie Microsftu za 92 zł. Dla posiadaczy tak zwanej „przepustki rozszerzającej” - która kosztuje 162 zł - dostępny jest bez dodatkowych opłat.

Blizzard Mountain wprowadza możliwość rywalizacji w zimowych sceneriach. Gracze mogą zmagać się wśród śniegu oraz lodu w celu wyłonienia tak zwanego „Króla Góry”.

Twórcy przygotowali ponad 50 imprez, które ułożono w formie mini-kampanii. Nie zabrakło nowych rodzajów wyzwań, w tym wspinaczki na szczyt wzniesienia, zjazdy w dół zbocza oraz wyścigi w trakcie trwania śnieżycy.

W dodatku znalazło się również osiem niedostępnych dotychczas samochodów. Do dyspozycji graczy oddano takie auta, jak Ford GYMKHANA Focus RS RX z 2016 roku, Ford F-100 Flareside Abatti Racing Trophy Truck z 1965 czy Lancia Delta S4 Group B z 1985.

To jednak nie wszystko - w trakcie zabawy można łącznie odblokować 28 osiągnięć, których wykonanie zasili konto użytkownika o 500 punktów Gamerscore.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami