Polska platformówka Butcher otrzymała darmowy dodatek

Z niskim poziomem trudności.

Brutalna platformówka Butcher od polskiego studia Transhuman Design wzbogaciła się o darmową aktualizację, wprowadzającą między innymi niższy poziom trudności.

W nowym projekcie deweloperzy sprawdzają, jak wyglądałby klasyczny Doom przeniesiony w dwa wymiary, co oznacza szybkie tempo i dynamiczne strzelanie - do wszystkiego, co się porusza.

1
Doom w 2D?

Dotychczas domyślnym poziomem trudności był „Hard”, co mogło zniechęcać część odbiorców, chcących zrelaksować się przy eksterminacji resztek ludzkości.

Nowe ustawienie - W.I.M.P. - zapewnia postaci gracza więcej punktów życia, zwiększa liczbę znajdywanych przedmiotów i wprowadza inne ułatwienia.

Inne zmiany i nowości wprowadzane w aktualizacji to lepsze wsparcie dla padów, sieciowe listy najlepszych wyników i czasów przejścia czy też możliwość wykonania kilku zapisów.

Butcher dostępny jest na Steamie, gdzie kosztuje 10 euro (ok. 45 zł).

Wspomniane Transhuman Design to zasłużone polskie studio niezależne, założone przez Michała Marcinkowskiego, twórcę klasycznego Soldata (ta gra także jest nadal aktualizowana).

Głównym bohaterem w Butcher jest cyborg zaprojektowany w celu wyeliminowania resztek ludzkości. Akcję obserwujemy z boku, skacząc z platformy na platformę.

Dostępny arsenał obejmuje szereg klasycznego wyposażenia, takiego jak piła motorowa, strzelba czy granatnik. Zwiedzimy i zalejemy krwią (do czterech milionów pikseli na poziom) podziemne kryjówki, postapokaliptyczne miasta czy dżungle.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami