Farming Simulator 17 otrzymało łatkę dodającą wsparcie dla PS4 Pro

Z trzema ustawieniami graficznymi.

Twórcy Farming Simulator 17 ze studia Giants Software opublikowali nową aktualizację gry w wersji PlayStation 4. Patch oznaczony numerem 1.3.1 dodaje wsparcie dla mocniejszego modelu konsoli Sony - PS4 Pro.

Łatka wprowadza trzy ustawienia graficzne, w których można uruchomić produkcję. Pierwszym jest Ultra HD, pozwalający na rozgrywkę w rozdzielczości 4K.

01

Kolejnym jest Full HD, w którym obraz wyświetlany jest w 1080p i 60 klatkach na sekundę. Tryb zwiększa również odległość rysowania obiektów i poprawia wygląd cieni.

Ostatnim dostępnym ustawieniem jest Quad HD, oferujący rozdzielczość 1440p, a także płynność na poziomie 60 FPS. Opcja nie ulepsza jednak warstwy wizualnej.

Aktualizacja eliminuje także szereg mniejszych oraz większych błędów. Rozwiązano między innymi problemy z wyświetlaniem grafiki na pojazdach czy działaniem zatrudnionych na farmie pracowników.

Pełną listę naprawionych usterek oraz wprowadzonych zmian można znaleźć we wpisie opublikowanym na oficjalnym forum studia Giants Software.

To jednak nie wszystko - abonenci usługi PlayStation Plus mogą bezpłatnie pobrać czarny traktor Massey-Ferguson. Pojazd wyposażony jest między innymi w podwójne koła.

Warto zaznaczyć, że łatka o numerze 1.3.1 od kilku tygodni dostępna jest już na PC. W przyszłym tygodniu patch powinien zostać opublikowany również na konsoli Xbox One.

W Farming Simulator 17 gracze wcielają się w farmera, którego zadaniem jest rozwój własnego gospodarstwa. Podczas zabawy zajmują się między innymi hodowlą roślin oraz zwierząt.

W produkcji znalazło się ponad 250 wiernie odwzorowanych maszyn rolniczych oraz różnego rodzaju przystawek. Mamy pojazdy takich marek, jak Fendt, Massey Ferguson, Challenger oraz Valtra - łącznie licencji na swój sprzęt udzieliło 60 firm.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami