Call of Duty: Modern Warfare Remastered otrzyma sześć map

Oraz dwa tryby.

Activision ogłosiło, że tryb wieloosobowy strzelanki Call of Duty: Modern Warfare Remastered wzbogaci w się w przyszłym tygodniu - 13 grudnia - o sześć dodatkowych map.

Produkcja debiutowała z dziesięcioma odświeżonymi lokacjami, a teraz do zestawu dołączą kolejne dobrze znane z przeszłości pola bitew: Bloc, Countdown, Pipeline, Showdown, Strike i Wet Work.

1
Zimowy Crash

Darmowe rozszerzenie wprowadzi także dwa tryby rozgrywki z klasycznego Call of Duty: Modern Warfare, czyli zmieniający bronie po każdym zabójstwie Gun Game oraz Hardpoint z przejmowaniem i obroną punktu na mapie.

Do tego zimowa wersja mapy Crash, w sam raz na święta. Specjalna playlista z tą lokacją pojawi się 20 grudnia. Podobną transformację na śnieżne klimaty przejdzie też Genesis z Call of Duty: Infinite Warfare.

To nie wszystkie prezenty od Activision. Wszyscy posiadacze Infinite Warfare, którzy zagrali w przeszłości w Call of Duty: Black Ops 3, otrzymają złoty rewolwer Hailstorm, a w okresie od 21 grudnia do 1 stycznia także inne, pomniejsze podarunku za logowanie do gry.

2
Rewolwer Hailstorm

Call of Duty: Modern Warfare Remastered nadal dostępne jest tylko jako część wydania Call of Duty: Infinite Warfare Legacy, Legacy Pro lub Digital Deluxe.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami