Pierwszy trailer darmowego dodatku Upadek Kolosa do Battlefield 1

Nowa mapa i broń.

Przedstawiciele studia DICE oraz EA opublikowali pierwszy trailer DLC Upadek Kolosa do Battlefield 1. Darmowy dodatek wprowadzi nową mapę.

Zwiastun sugeruje także, że gracze otrzymają nową broń - to specyficzna kusza, która może strzelać granatami. Nie wiadomo, czy pojawią się też inne rodzaje broni.

Upadek Kolosa trafi do posiadaczy Premium oraz graczy, którzy zamówili Battlefield 1 przed premierą już 13 grudnia, a 20 grudnia mapę będą mogli pobrać wszyscy.

Wygląda na to, sądząc po scenach z trailera, że nowa lokacja wzorowana jest na obszarach z ostatniego etapu misji Krew i błoto z kampanii fabularnej.

Gracze wezmą udział w pojedynkach w okolicach miasteczka i terenu fabryki przy torach kolejowych. Istotnym elementem jest też wrak wielkiego sterowca. Behemot - potężny pojazd - dostępny na tej mapie to czołg pancerny.

Battlefield 1 jest dostępny na PC, PS4 i Xbox One. DLC trafi na wszystkie platformy.

W marcu przyszłego roku deweloperzy udostępnią pierwsze płatne rozszerzenie, będące częścią przepustki Premium. Ten dodatek wprowadzi między innymi 4 nowe mapy oraz armię francuską.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami