Elite: Dangerous trafi na PS4 wiosną przyszłego roku

Z wszystkimi dodatkami.

Kosmiczny symulator przewozu towarów z miejsca na miejsce - Elite: Dangerous - jest już dostępny na PC i Xbox One. Odpowiedzialne za prace studio Frontier Developments poinformowało, że posiadacze PS4 dołączą do zabawy już za kilka miesięcy - w drugim kwartale przyszłego roku.

Odsłona PlayStation 4 otrzyma wsparcie dla panelu dotykowego pada DualShock 4. Takie rozwiązanie pozwoli przypisać cztery akcje do szybkiego wykonania oraz sprawniej nawigować na mapie galaktyki.

1
Kosmos bywa kolorowy

Zadziała również wykrywanie ruchów kontrolera, co pozwoli na szybkie ruchy głową naszej postaci - podczas dynamicznej walki lub w toku eksploracji kosmosu.

Do tego oczywiście pakiet usprawnień wydajności i oprawy, zarezerwowany dla posiadaczy PS4 Pro.

„Jesteśmy podekscytowani przeniesieniem Elite: Dangerous na PS4” - zapewnia David Braben, szef Frontier. „Z bogatą rozgrywką dla pojedynczego i dla wielu graczy, realistyczną galaktyką z naszym własnym układem gwiazd, prawdziwą fizyka, unikatowymi właściwościami statków i nabierającą rozpędu narracją, kształtowaną przez samych graczy.”

„Galaktyka przez lata była stabilna, ale wkrótce wszystko się zmieni. Posiadacze PlayStation 4 dołączą do zabawy w bardzo interesującym momencie.”

Odsłona PS4 uwzględni wszystkie wydane dotychczas dodatki, w tym lądowanie na planetach, kosmiczne lotniskowce, wynajmowanie załogi czy inżynierów tworzących unikatowe wyposażenie.

Mowa o zawartości z przepustki sezonowej Horizons. Rozszerzenie zaoferuje w przyszłości jeszcze inne funkcje, jak współpracę graczy w ramach jednego statku, na różnych stanowiskach, czy też możliwość modyfikowania wyglądu naszego pilota. Całość powinna być gotowa przed premierą wersji PS4.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami