Demo NieR: Automata trafi na PS4 już 22 grudnia

Pełna wersja debiutuje w marcu.

Przedstawiciele Square Enix poinformowali, że demo NieR: Automata zostanie udostępnione 22 grudnia na PlayStation 4 we wszystkich regionach.

Wersja demonstracyjna pozwoli przetestować system walki. Twórcy podkreślają, że zawartość dema może różnić się od tego, co otrzymamy w finalnej grze.

Za produkcję odpowiada studio Platinum Games znane przede wszystkim dzięki serii Bayonetta i grze Metal Gear Rising. Nowy NieR, podobnie jak wymienione tytułu, stawia na dynamiczną akcję i efektowne pojedynki.

W przeciwieństwie do tradycyjnych slasherów, twórcy chcą jednak, by walka w NieR była nieco bardziej przystępna. Wykonywanie skomplikowanych kombosów nie będzie wymagane. Pojawią się też elementy RPG.

NieR z 2010 roku zaczynało jako spin-off cyklu Drakengard, stawiając na podobne połączenie akcji i elementów RPG. Za produkcję nowej odsłony odpowiada przede wszystkim Platinum Games - twórcy cyklu Bayonetta.

Pełna wersja NieR: Automata debiutuje 10 marca na PS4. Gra trafi także na PC, ale data premiery wersji komputerowej nie jest jeszcze znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami