Twórcy Pokémon GO potwierdzają: pojawią się nowe stworki

Szczegóły w następnym tygodniu.

W oświadczeniu przesłanym Eurogamerowi, twórcy Pokémon GO ze studia Niantic potwierdzili, że gra zostanie rozszerzona o nowe stworki.

Szczegółów związanych z istotami, które pojawią się w produkcji, na razie jednak nie podano. Więcej informacji zostanie ujawnionych na początku przyszłego tygodnia - 12 grudnia.

01
Stworki z drugiej generacji

Wpis o podobnej treści opublikowano również na oficjalnym koncie marki Pokémon w serwisie Twitter.

Twórcy na razie milczą na temat nowych stworków, ale w kodzie wydanej na początku listopada aktualizacji gry odnaleziono wzmiankę o stu kolejnych istotach.

Ujawnione wówczas pokémony obejmują całą drugą generację, a więc numery od 152 do 251. W tej grupie kieszonkowych potworków są między innymi Totodile, Togepi oraz Pichu, a także dwie kolejne ewolucje Eevee - Umbreon i Espeon.

Wspomniane istoty po raz pierwszy pojawiły się w Pokémon Gold oraz Silver, które zadebiutowały w 1999 roku na przenośnej konsoli GameBoy Color.

Zobacz: Pokémon GO - poradnik i najlepsze wskazówki. Sprawdź również Pokemony 2 generacji, Silver i Gold z regionu Johto.

Pokémon GO to darmowa aplikacja dostępna na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Zabawa polega na kolekcjonowaniu tytułowych stworków, które można odnaleźć na ulicy, w parkach oraz innych miejscach publicznych.

Produkcja bazuje na technologii rozszerzonej rzeczywistości. Gra korzysta z map firmy Google, a także systemu GPS, który śledzi pozycję użytkownika.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami