Świąteczne wydarzenie specjalne w Overwatch rozpocznie się 13 grudnia

Będą prezenty?

Świąteczne wydarzenie specjalne w sieciowej strzelance Overwatch rozpocznie się w przyszłym tygodniu - we wtorek, 13 grudnia.

Na oficjalnym koncie gry w serwisie Twitter opublikowano animowaną kartkę świąteczną, ze zdjęciem zaśnieżonej wersji map King's Row i napisem: „To najwspanialszy okres roku i mamy nadzieję, że dołączycie do nas podczas wspólnego świętowania”. Jest też wspominana data.

Opublikowany plik sugeruje właśnie zmienienie jednej z dobrze znanych map na zimową wersję, ale poza tym nie znamy żadnych szczegółów na temat szykowanych treści.

Uzbrojeni w wiedzę z poprzednich wydarzeń specjalnych możemy jednak przewidywać, że świąteczny Overwatch zaoferuje także zestaw okolicznościowych skrzynek z przedmiotami kosmetycznymi, związanymi zapewne właśnie z zimą, reniferami, prezentami czy bałwanami.

Obstawiamy, że Torbjorn zostanie niewysokim Mikołajem, Winston wejdzie na choinkę, Mei obrzuci wszystkich śnieżkami, a Żniwiarz ukradnie prezenty. Obecnie jedyny solidny dowód na temat planów studia to plik muzyczny.

Poprzednio Blizzard udostępniał także specjalne tryby rozgrywki podczas wydarzeń okolicznościowych, więc można oczekiwać także takich atrakcji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami