Ruszyły zapisy do testów Ghost Recon: Wildlands

Jest też nowy trailer.

Ubisoft rozpoczął zapisy do testów sieciowej strzelanki Ghost Recon: Wildlands. Opublikowano także kolejny zwiastun debiutującej w przyszłym roku produkcji.

Przedstawiciele francuskiej firmy potwierdzali już w przeszłości, że zamierzają zorganizować kilka faz testów produkcji. Nie jest obecnie jasne, kiedy rozpocznie się pierwsza beta, ale wszyscy zainteresowani powinni zgłaszać się na oficjalnej stronie.

1
Poranna joga

Nowy trailer - w odróżnieniu od pełnej gry - okraszono polskim dubbingiem. Twórcy prezentują ogólne założenia fabularne produkcji, czyli wyeliminowanie narkotykowego kartelu Santa Blanca w Boliwii.

Jako samotny gracz - z kompanami sterowanymi sztuczną inteligencją - lub z trójką znajomych będziemy wykonywać różnorodne misje na terenie kraju, eliminując po kolei członków organizacji przestępczej.

Jak zapewnia narratorka w materiale wideo, otrzymamy pełną swobodę przemieszczania się po Boliwii i sami wybierzemy, którymi celami się zainteresować. Powalczymy nie tylko z gangsterami, ale także ze skorumpowaną i lepiej uzbrojoną armią.

Jedyna pomoc w obcym terenie to lokalni rebelianci. Nie zabraknie pościgów, rozwoju umiejętności, gadżetów i przeróżnych pojazdów: nie tylko samochodów, ale i łodzi, samolotów czy nawet pociągów. Akcję obserwujemy zza pleców postaci, choć możliwe jest strzelanie także przy widoku FPP.

Premiera Ghost Recon: Wildlands została zaplanowana na 7 marca 2017 roku na PC, PS4 i Xbox One. Jak to w przypadku gier Ubisoftu bywa, zamówienie przedpremierowe oznacza bonus w postaci dodatkowej misji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami