Faszystowskie Włochy w nowym zwiastunie Sniper Elite 4

Pierwszy film poświęcony fabule.

Deweloperzy ze studia Rebellion opublikowali nowy zwiastun strzelanki Sniper Elite 4. Nagranie jest pierwszym z materiałów koncentrujących się na warstwie fabularnej.

W kolejnej odsłonie cyklu gracze ponownie wcielą się w Karla Fairbune'a. Po sukcesie operacji w Afryce Północnej - przedstawionej w poprzedniej części serii - snajper zostaje wysłany do Włoszech, konkretnie zaś na Sycylię.

01

W kraju rządzonym przez faszystów Benito Mussoliniego dowódcy aliantów chcą wywołać chaos. Celem jest osłabienie pozycji dyktatora i „rozniecenie płomienia ruchu oporu” wśród ludności cywilnej.

Działania bohatera maja przygotować grunt pod inwazję na Sycylię, którą zamierzają przeprowadzić wojska brytyjsko-amerykańskie. Wyspa zostanie następnie wykorzystana jako baza w trakcie ataku na pozostałą część Włoch.

Zobacz: Sniper Elite 4 - Poradnik, Solucja

Podczas rozgrywki gracze zmierzą się jednak nie tylko z miejscowymi żołnierzami - Hitler wysłał do kraju Mussoliniego własne wojska. Nie obędzie się więc bez walki z Niemcami.

W kolejnej odsłonie cyklu twórcy położyli nacisk na dużo większą swobodę działań i skalę świata. Podobno najmniejszy poziom w grze ma być trzy razy obszerniejszy, niż największa mapa z wcześniejszej części.

Tym razem Karl Fairbune ma być bardziej mobilny. Postać będzie mogła przeskakiwać niskie murki oraz wspinać się na krawędzie. Wśród dostępnych ruchów bohatera znajdzie się też krótki „skok” w przykucnięciu, pomocny przy unikaniu wzroku strażników.

Sniper Elite 4 zadebiutuje 14 lutego na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami