Teaser polskiego Seven: The Days Long Gone prezentuje lokacje

Izometryczna gra RPG.

Studio Fool's Theory z Bielska-Białej przygotowało krótki materiał wideo z izometrycznej gry RPG Seven: The Days Long Gone. Twórcy prezentują lokacje, jakie odwiedzą gracze.

Zaczynamy od „mistycznego bagna”, z niebezpiecznymi zwierzętami i zdradzieckimi wodami. Dalej jest Hallard, czyli stolica Vetrall Empire i siedziba imperatora Druguna. Znajdziemy tu zaawansowaną technologie i interesujące konstrukcje.

1
Twórcy czerpią inspiracje m.in. z Thief

Jest też spojrzenie na miasteczko Mortbane na wyspie Peh. Tubylcy nie ufają nieznajomych, a w okolicy ulatniają się trujące gazy. „Aby odkryć sekrety, będziesz musiał znaleźć maskę przeciwgazową” - czytamy w opisie.

W Seven wcielamy się w samotnego wędrowca, przemierzającego wspomniane imperium Vetrall. Miejscem akcji jest postapokaliptyczne uniwersum, w którym resztki ludzkości cofnęły się do czasów średniowiecza, choć przy obecności zapomnianej, zaawansowanej technologii.

Ważny jest upływ czasu w otwartym świecie, ponieważ każda postać funkcjonuje według własnej rutyny dnia. Niekiedy trzeba poczekać na odpowiedni moment, w czym pomóc ma przycisk szybkiego przewijania - prawie jak w Metal Gear Solid.

Poza tym Seven stawia na szybkie tempo akcji, gdzie kluczowy jest izometryczny parkour i przemykanie po obiektach i przeszkodach - może też z nich spaść. Nie zabraknie również atrakcji dla miłośników skradania i cieni.

Seven: The Days Long Gone zadebiutuje w przyszłym roku na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami