Gra akcji NieR: Automata z marcową datą premiery na PS4

AKTUALIZACJA: Gra ukaże się w Europie 10 marca.

Aktualizacja: Square Enix poinformowało na Twitterze, że nowy NieR zadebiutuje w Europie 10 marca. Warto zaznaczyć, że ogłoszenie dotyczy wersji na PlayStation 4 - wciąż nie wiadomo więc, czy edycja PC ukaże się w tym samym terminie.

*

Oryginalna wiadomość: Przedstawiciele PlayStation potwierdzili podczas dzisiejszej konferencji, że gra akcji NieR: Automata ukaże się na Zachodzie w marcu przyszłego roku.

Dokładna data debiutu to 7 marca.

1
Wydanie Day One Edition

Produkcja od studia PlatinumGames zmierza także na PC, ale nie jest obecnie jasne, czy gracze na komputerach osobistych doczekają się debiutu tego samego dnia.

Na oficjalnym koncie PlayStation w serwisie Twitter ujawniono okładkę tytułu, a także premierowe wydanie Day One Edition, zawierające dodatkowo DLC, w tym skórki dla postaci i inne kosmetyczne gadżety.

Podczas imprezy PlayStation Experience poinformowano również, że wersja demonstracyjna na PS4 powinna ukazać się w „nadchodzących tygodniach”. Jest także nowy trailer:

Projekt jest kontynuacją wydanego w 2010 roku Nier, które zaczynało jako spin-off cyklu Drakengard. Podobnie jak oryginał, mamy do czynienia z dynamiczną grą akcji.

Kierujemy poczynaniami trójki androidów - 2B, 9S i A2 - którzy zostali wysłani przez ludzi na Ziemię w celu odbicia planety z rąk najeźdźców.

W trakcie starć z przeciwnikami bohaterowie korzystają zarówno z broni białej, jak i palnej. Do rozgrywki wplatane są elementy innych gatunków, pojawiają się też różne warianty kamery.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami