Demo Resident Evil 7 otrzymało nową zawartość

Dodatkowe pomieszczenia i przedmioty.

Wersja demonstracyjna Resident Evil 7 dostępna na PlayStation 4 została zaktualizowana. Twórcy wprowadzili niedostępną wcześniej zawartość.

Otrzymujemy możliwość zejścia do piwnicy, zdobycia kolejnego klucza i dostania się do innego niż zwykle wyjścia. Jest nawet spotkanie z potworem, którego do tej pory w demie nie było.

Co ciekawe, w zależności od tego, czy monstrum nas trafi, możemy otrzymać dwa różne zakończenia historii przedstawionej w demie.

Aktualizacja pozwala też po raz pierwszy wykorzystać broń palną. W poprzedniej wersji dema mogliśmy tylko znaleźć naboje, ale zabrakło pistoletu.

Łatka wprowadza też wsparcie dla PS4 Pro oraz PS VR.

Podczas konferencji otwierającej imprezę PlayStation Experience zaprezentowano też nowy zwiastun Resident Evil 7. Materiał to spojrzenie na różne lokacje i fragmenty rozgrywki.

Fabuła skupi się na postaci Ethana Wintersa, który otrzymuje wiadomość od żony uznanej za zmarłą. Podąża tropem prowadzącym do opuszczonego domu rodziny Bakerów.

Resident Evil 7 debiutuje 24 stycznia na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami