Chloe Frazer powróci w fabularnym dodatku do Uncharted 4

AKTUALIZACJA: To „samodzielna gra”, a nie DLC.

Aktualizacja: The Lost Legacy nie będzie zwykłym dodatkiem, a „samodzielną grą” - poinformowali deweloperzy z Naughty Dog.

Jak ujawniono podczas panelu dyskusyjnego po zakończeniu konferencji, akcja toczy się po tym, co widzieliśmy w Kresie Złodzieja, a tytuł zaoferuje dłuższą rozgrywkę od podobnego w założeniach Left Behind do The Last of Us.

Wydarzenia rozgrywają się w opętanych wojną Indiach, a punktem kluczowym będą relacje Chloe i Nadine. Do tego znane z „podstawki”, większe mapy oraz zmodyfikowane systemy walki, dostosowane do możliwości obu pań.

Jak przyznali twórcy, Uncharted: The Lost Legacy zaczynąło jako DLC, lecz rozrosło się ostatecznie do rozmiarów samodzielnego rozszerzenia.

*

Oryginalna wiadomość: Konferencja otwierająca PlayStation Experience rozpoczęła się od pokazu pierwszego dodatku The Lost Legacy do Uncharted 4. W DLC powróci znana z poprzednich odsłon serii Chloe Frazer.

W zaprezentowanym materiale bohaterka przedziera się przez ulice pewnego miasta na Bliskim Wschodzie. Ulice patrolują żołnierze. W końcu dociera do celu i na dachu budynku spotyka Nadine Ross, która wystąpiła w Uncharted 4.

Nieoficjalne informacje sugerowały, że bohaterami dodatku będą Sam Drake oraz Victor Sullivan, ale opublikowany zwiastun tego nie potwierdza.

Nie ujawniono szczegółów dotyczących daty premiery, ale najprawdopodobniej rozszerzenie zadebiutuje w 2017 roku.

Warto przypomnieć, że w połowie grudnia udostępniony zostanie darmowy tryb kooperacji. Gracze zmierzą się w sumie z 50 falami wrogów. Przeciwnicy to najemnicy Shoreline - lekko i ciężko uzbrojeni, a także snajperzy. Z biegiem czasu będą coraz bardziej agresywni.

Co 10 fal rozpocznie się walka z bossem. Najpotężniejsi wrogowie to między innymi Lordowie Piratów, których nie mieliśmy okazję zobaczyć w kampanii fabularnej.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami