Bijatyka Marvel vs. Capcom: Infinite trafi w 2017 roku na PC i konsole

AKTUALIZACJA: Zwiastun z gameplayem.

Aktualizacja (4.12.2016): Capcom opublikował kolejny zwiastun bijatyki, tym razem prezentujący fragmenty rozgrywki.

Materiał przedstawia przykładową walkę, w której Ryu z Mega-Manem stawiają czoła Iron-Manowi i Captain Marvel.

Jednocześnie ujawniono, że w grze znajdą się znane z komiksów Marvela tak zwane „kamienie nieskończoności”. Artefakty wpłyną na zabawę, oferując postaciom dodatkowe bonusy, które będzie można wykorzystać podczas pojedynków.

Produkcja ukaże się w przyszłym roku na PC, PS4 i Xbox One.

*

Oryginalna wiadomość (3.12.2016): Podczas konferencji zorganizowanej z okazji PlayStation Experience zapowiedziano bijatykę Marvel vs. Capcom: Infinite, która ukaże się w przyszłym roku na PC, PS4 i Xbox One.

Deweloperzy zaprezentowali jedynie teaser, ale pierwsze fragmenty rozgrywki zostaną udostępnione już jutro. Zwiastun sugeruje, że w przeciwieństwie do poprzedniej odsłony, pokierujemy drużynami złożonymi z dwóch wojowników.

Postaci występujące w teaserze to Ryu z cyklu Street Fighter, Mega Man, Iron Man oraz Captain Marvel. Brak jakiegokolwiek X-Mena zdaje się potwierdzać niedawne doniesienia o nieobecności tych wojowników w nowej odsłonie.

Gra zaoferuje tryb fabularny, Arcade, wyzwania oraz - rzecz jasna - pojedynki z innymi graczami. Twórcy zaimplementują także kamienie Infinity Gems, które mają wpłynąć na rozgrywkę. Szczegóły na temat tego systemu nie są znane.

Z okazji zapowiedzi kolejnej części cyklu, twórcy udostępnili Ultimate Marvel vs. Capcom 3 na PlayStation 4 - gra trafi dziś do PS Store, a w marcu przyszłego roku także na Steam i do Xbox Store.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami