Watch Dogs 2 - W starym stylu

Badamy sprawę zakłócacza.

Otrzymaliśmy cynk, który głosi o miejscu nieobjętym przez ctOS. Znajduje się on w pobliżu kotwicowiska The Gates i bardzo prawdopodobne, że natkniemy się tam także na zakłócacz. Powinniśmy natychmiast zbadać tę sprawę, dlatego udajemy się we wskazane miejsce.

Tam hakujemy znajdujące się na słupie urządzenie, po czym udajemy się na skraj kotwicowiska i łamiemy zabezpieczenie skrzynki ctOS-u, otrzymując w zamian widok z kamery hangaru.

W razie potrzeby zmieniamy kamerę tak, aby móc zhakować automatyczną kasetową sekretarkę, z której otrzymamy cenne informacje. Naszym aktualnym celem będzie namierzenie dwóch celów Mikkelsena. Jeden z nich będzie znajdował się na terenie strzeżonym, drugi już nie - wystarczy zhakować ich telefony komórkowe.

100
Każdy z nas chciałby posiadać taki tryb widzenia. Chyba.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Główny cel

Teraz udaj się do Vista Point, tuż obok straganu z ciuchami. Włącz tryb widzenia hakera, aby bardzo szybko namierzyć właściwą postać - będzie podświetlona na żółto, tak jak na powyższym obrazku. Zhakuj telefon mężczyzny, a następnie udaj się do wskazanego miejsca.

Będzie to strzeżony przez kilka osób teren, do którego jednak możesz wejść bez większych problemów. Na miejscu zhakuj laptopa znajdującego się w jednym z okien, a zadanie dobiegnie końca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami