Watch Dogs 2 - Mapa: Salony samochodowe i Lombardy

Gdzie kupić pojazdy oraz spieniężyć łupy.

Korzystając z aplikacji Auto na żądanie możesz przywołać w każdym momencie wcześniej zakupiony samochód. W tym miejscu przedstawiamy mapę między innymi z salonami samochodowymi. Dlaczego warto zakupić swój własny pojazd?

Dzięki temu możesz uniknąć ryzyka związanego z zawiadomieniem policji po kradzieży samochodu czy motocykla. Dodatkowo, każdy zakupiony pojazd możemy indywidualnie malować, także za pomocą unikatowych lakierów. W ten sposób wyróżnisz się nieco z tłumu, ale ma to znaczenie czysto estetyczne.

Jeśli jednak nie chcesz poświęcać swojej ciężko zarobionej gotówki, a pojazdy sobie przywłaszczasz, w ich schowkach często będziesz znajdował wartościowe przedmioty. Zbierać je możesz także przy ikonać z symbolem dolara na mapie. Co jednak z nimi robić? Sprzedawać w lombardzie, oczywiście. Nasz bohater nie postępuje zatem zbyt etycznie, taka jest jednak mechanika Watch Dogs 2.

104
Zarówno salony samochodowe jak i lombardy są bardzo proste do zauważenia.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

Watch Dogs 2 - Mapa: Kluczowe dane i Punkty badań

Watch Dogs 2 - Mapa: Pieniądze i wartościowe przedmioty

Watch Dogs 2 - Mapa: Scout X

Watch Dogs 2 - Mapa: Części garderoby, Lakiery i Unikatowe pojazdy

Poniżej prezentujemy mapę, na której zaznaczyliśmy lokalizacje salonów samochodowych i lombardów. Tych pierwszych jest dziesięć i występują w każdej części mapy. Tych drugich z kolei jest tylko sześć, z czego żaden nie występuje w dzielnicy portowej.

105

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Wszystkie wspomniane miejsca powinny być widoczne na mapie gry praktycznie od samego początku rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami