Watch Dogs 2 - Demaskator

Niszczymy niecne plany Greystromu i ratujemy życie ich pracownikowi.

W zadaniu Demaskator będziemy starali się zaprzestać działań Greystromu, giganta z branży ochronnej, który prawdopodobnie rozprawił się z jednym z demaskatorów. Takie działania stanowią doskonały punkt zaczepienia dla DedSecu, dlatego udajemy się najpierw do mieszkania demaskatora.

Dostęp otrzymasz po złamaniu zabezpieczeń w skrzynce kontrolnej na dachu wieżowca. Nie możesz jednak zrobić tego przy pomocy Quadkoptera, a Skoczek nie będzie miał tam żadnej możliwości wjazdu.

Na szczęście, na budynku zamontowana jest winda towarowa, do której możesz dostać się przy pomocy znajdującego się nieopodal podnośnika nożycowego. W ten łatwy sposób znajdziesz się na dachu i pchniesz zadanie do przodu, hakując skrzynkę.

099
Gdy wydaje ci się, że w oznaczone miejsce nie ma ścieżki dojścia, rozejrzyj się po okolicy za urządzeniami ułatwiającymi taki proces.

Gdy zyskasz obraz z mieszkania niejakiego Fassbendera, zhakuj znajdującego się tam laptopa. Okaże się, że Greystrom zfabrykował zdjęcie, na którym mężczyzna - rzekomo - znajduje się w miłosnym uścisku z kochanką. Sprawdźmy zatem jego finanse, udając się tym samym do banku.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - W starym stylu

Ponownie musisz dotrzeć do skrzynki kontrolnej, a zrobisz to od strony zachodniej, po skrzynkach, rusztowaniu i drabinach. Zyskując obraz ze środka, zmieniaj kamery w ten sposób, aż będziesz w stanie zhakować jeden z komputerów, przy których siedzi pracownik banku.

W ten sposób zyskasz dostęp do maila, w którym Greystrom prosi bank o zamrożenie jego środków. Teraz udajemy się na wirtualne spotkanie z mężczyzną, który - jak się okazuje - chce popełnić samobójstwo. Włam się do skrzynki, po czym zhakuj jego laptopa i telefon. Misja dobiegnie końca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami