Mads Mikkelsen i Guillermo del Toro w nowym trailerze Death Stranding

Następna gra Hideo Kojimy.

Hideo Kojima pojawił się na imprezie The Game Awards nie tylko po to, by odebrać nagrodę, której nie mógł otrzymać w ubiegłym roku, ale zaprezentował też trailer swojej nowej produkcji - Death Stranding.

Zgodnie ze stylem tego japońskiego producenta, nie poznaliśmy żadnych szczegółów na temat rozgrywki, a pojawiło się jedynie więcej pytań.

1
Czy te oczy mogą kłamać?

Potwierdzono za to, o czym mówiło się nieoficjalnie - swojego wizerunku w jakiejś formie użycza duński aktor Mads Mikkelsen, znany między innymi z serialu „Hannibal”. Jest też reżyser Guillermo del Toro. Z poprzedniego trailera wiemy, że grze pojawi się również Norman Reedus.

Materiał wideo pochodzi podobno z PlayStation 4 Pro, renderowany w rozdzielczości 4K.

Jedyne, co obecnie wiemy na temat rozgrywki to fakt, że nowy tytuł to gra akcji w otwartym świecie, z „pewnym stopniem swobody”. Otrzymamy opowieść fabularną, a jednocześnie sprawdzimy „elementy sieciowe”.

Tymczasem materiał wideo pokazuje armie szkieletów kontrolowanych przez bioniczne macki, sztuczne łono, pływające lalki i inne dziwy z asortymentu Kojimy.

Jedyną potwierdzoną dla Death Stranding platformą docelową pozostaje PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami