Randy Pitchford ze studia Gearbox zapowiedział dziś, że firma odpowiadająca między innymi za cykl Borderlands rozpoczyna działalność wydawniczą. Pierwszym tytułem od Gearbox Publishing będzie remaster strzelanki Bulletstorm.

Wersja Full Clip Edition ukaże się 7 kwietnia przyszłego roku. Będzie dostępna na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Darmowym dodatkiem dla wszystkich, którzy zamówią grę przed premierą, będzie Duke Nukem - bohater zastąpi główną postać w kampanii fabularnej.

Twórcy przygotowują szereg usprawnień, między innymi wsparcie dla rozdzielczości 4K na tych platformach, na których to możliwe. Gra zadziała przy 60 klatkach na sekundę.

W Bulletstorm wcielamy się w Graysona Hunta - pirata pragnącego dopaść generała Serrano, który w przeszłości rozkazał bohaterowi zabić niewinnych ludzi, przekonując, że są kryminalistami.

Produkcja wyróżniała się interesującym systemem punktacji - efektowne eliminowanie przeciwników nagradzane było określoną liczbą punktów.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały