Nowe fragmenty Resident Evil 7

Uwaga na spoilery.

Przedstawiciele Eurogamera odwiedzili siedzibę studia Capcom w Japonii, by spędzić kilka godzin z Resident Evil 7. Dziennikarze opublikowali materiał z nieprezentowanymi wcześniej fragmentami gry.

Gameplay zawiera różne sceny - eksplorację tajemniczego domu, a także spotkania z przeciwnikami, które można uznać za spoilery.

Aoife Wilson, która opowiada o grze, zaznacza, że Resident Evil 7 robi wielkie wrażenie i faktycznie stanowi swego rodzaju powrót do korzeni serii - choćby ze względu na zarządzanie ekwipunkiem, szukanie zastosowania dla odnajdywanych przedmiotów czy też mniejszy nacisk na akcję.

Zaniedbana posiadłość, znana choćby z dostępnego na konsolach dema gry, nie będzie jedyną lokacją. Bohater opuści dom i zwiedzi jego okolice - choćby znajdującą się nieopodal farmę. Wszystkie obszary kryją wiele tajemnic i ukrytych przejść.

W trakcie przygody spotkamy kilku głównych przeciwników. To przede wszystkim członkowie rodziny Baker, z którymi zetkniemy się na początku. Są też inni przeciwnicy, jak choćby dziwne, smoliste potwory.

Resident Evil 7 debiutuje 24 stycznia na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami