Darksiders Warmastered Edition także jako darmowa aktualizacja

Dla posiadaczy wersji PC.

Po tygodniowym opóźnieniu względem konsol, gra akcji Darksiders Warmastered Edition ukazała się wczoraj na PC, oferując miłą niespodziankę - remaster jest dostępny także jako darmowa aktualizacja dla posiadaczy oryginału.

Oferta dotyczy większości platform dystrybucji cyfrowej, gdzie sprzedawano tytuł, a więc sklepów Steam czy GOG.

1

Jeśli nigdy nie kupiliśmy oryginalnego Darksiders, do 2 grudnia obowiązuje spora, 80-procentowa przecena. Koszt zakupu wynosi 4 euro (ok. 18 zł) na Steamie lub 14,19 zł na GOG. Dużo taniej można nabyć także zestaw zawierający również odświeżony sequel, Darksiders 2 Deathinitive Edition.

Warmastered Edition na PC pozwala wyświetlić oprawę w rozdzielczości 4K. Twórcy podwoili też rozmiary wszystkich tekstur i wprowadzili szereg innych poprawek w renderowaniu. W oczy rzuca się między innymi nieco jaśniejsza paleta barw.

Do tego oczywiście płynność na poziomie 60 klatek na sekundę, także na konsolach - poza Wii U, gdzie celem nadal jest 30 FPS. Ta wersja ukaże się w przyszłości.

Za konwersję odpowiada studio deweloperskie Kaiko, które brało udział we wcześniejszych projektach Nordic Games (teraz THQ Games), w tym w wydaniu Darksiders 2 Deathinitive Edition na Xbox One i Legend of Kay Anniversary na wszystkie platformy.

Treść nie uległa oczywiście zmianie: gracze wcielają się w Wojnę, jednego z czterech Jeźdźców Apokalipsy. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, zajmując się głównie walką z przeróżnymi potworami, ale także eksploracją i rozwiązywaniem zagadek.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami