Watch Dogs 2 - Kradzież w Ubi

Wykradamy nieoficjalny trailer z siedziby Ubisoft San Francisco.

Do zadania przystąpisz, gdy zhakujesz telefon postaci oznaczonej na mapie czarną ikoną z pomarańczowym sześcianem. Znajdziesz go na przykład w Dolinie Krzemowej, czyli wysuniętej najbardziej na południe lokacji na mapie. W ten sposób podsłuchamy rozmowę pracownika Ubisoftu z jego szefową.

Co ciekawe, gdy Marcus daje cynk swoim kompanom z DedSecu, ci zachęcają go do wykradnięcia krótkiego materiału wideo. Ekipa wychodzi z założenia, że nic tak nie przyspieszy przyrostu followersów, jak wykradnięcie czegoś specjalnego dla graczy. Cóż, udajemy się zatem do wirtualnej siedziby producenta gry… w którą właśnie grasz.

Udajemy się we wskazane miejsce, nieco na północ od Nudle Park. Siedziba firmy robi całkiem niezłe wrażenie. To wysoki budynek z czerwonej cegły, na którym wywieszone są duże flagi i plakat z Assassin's Creed. Front budynku nas jednak nie interesuje, więc musisz zajść go od północno-wschodniej strony, gdzie po paletach i naczepie wdrapiesz się na wyższe segmenty.

095
To właśnie tędy dotrzesz na dach siedziby Ubisoftu.

Wdrapując się na następne części dachu, rozglądaj się za skrzyniami i drabinami, aby osiągnąć najwyższy poziom, czyli dach siedziby. Znajduje się tam skrzynka, której zabezpieczenia - po raz kolejny - powinieneś złamać, aby otrzymać widok z biur producenta gier.

096
My również spodziewaliśmy się większego przepychu!

Przeskakuj pomiędzy kolejnymi kamerami, często umieszczonymi przy monitorach komputerów, aż "dotrzesz" do końca widocznego na powyższym obrazku pomieszczenia. Musisz zyskać widok na otwierane elektronicznie drzwi.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Kod routera

Za jednymi z nich - drugimi z kolei - znajduje się kolejna kamera, tym razem przytwierdzona w rogu pomieszczenia. Jeśli przełączysz się na nią, powinieneś raz jeszcze zmienić kamerę, po czym zyskasz widok na ekran z logo Ubisoftu. Pod spodem znajduje się pecet, który po zhakowaniu przetransferuje nam zwiastun gry.

Obejrzysz krótki trailer w klimatach science-fiction, na który naniesiony jest niestety znak wodny o poufności. Co ciekawe, istnieje kilka teorii, które głoszą o prawdziwości gry tworzonej przez Ubisoft. Musimy jednak poczekać na oficjalne zapewnienia o tym. Po krótkiej rozmowie z ekipą misja dobiegnie końca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami