Watch Dogs 2 - Kod routera

Sprawdzamy związek z drożejącymi rachunkami.

Jeśli chcesz mieć dostęp do tego zadania, powinieneś udać się do południowo-zachodniego krańca portu w Oakland. To niewielkie miasteczko położone na wschód od San Francisco, gdzie w łatwy sposób dotrzesz jednym z mostów lub drogą morską, w zależności od własnych preferencji.

Szukaj tam czarnej ikony z pomarańczowym sześcianem, która wskazuje na postać z telefonem komórkowym. Zhakuj urządzenie, aby podsłuchać rozmowę, z której wynika ciekawa sprawa związana ze stale zwiększającymi się rachunkami za media i usługi. Udajemy się zatem do wskazanej skrzynki ctOS-u.

Naszym celem jest sprawdzenie czy za wspomnianymi procesami nie kryje się nic głębiej. Po zhakowaniu pierwszej skrzynki będziesz musiał uczynić to jeszcze czterokrotnie. Miejsca nie są zbyt mocno oddalone od siebie. Jedno z nich będzie strzeżone przez lokalny gang, chyba że wcześniej wykonałeś czystkę w tym rejonie.

097
Musisz zhakować czerwoną skrzynkę na widocznym budynku. Jeśli chcesz uniknąć strzelania, wyślij tam jeżdżącego drona.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Skradzione sygnały

Oprócz odblokowywania czerwonych skrzynek będziesz musiał także rozwiązywać obejścia sieciowe. To proste minigry, do których powinieneś użyć latającego drona. Węzły przestawiać będziesz na przykład na jednym ze słupów elektrycznych. Właśnie wtedy przyda się Quadkopter, gdyż zasięg widzenia z ziemi nie jest dostateczny w przypadku naszego bohatera.

Po odblokowaniu jednej z czerwonych skrzynek będziesz także wykonywał obejście sieciowe na węzłach umieszczonych na okolicznych, niewielkich budynkach. To ponownie bardzo łatwe zadanie, ale wymagające przemieszczania się, więc raz jeszcze możesz użyć swojej latającej zabawki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami